77 послів дипломатичних місій в Оттаві, зокрема представники країн G7, НАТО, ЄС та країн Глобального Півдня (включаючи Індію та Південну Африку), взяли участь у дипломатичному прийомі, організованому в Міністерстві закордонних справ Канади.
Захід було проведено за участі Міністра закордонних справ Канади Мелані Жолі, та почесного гостя – Посла України в Канаді Юлії Ковалів.
Гості обговорили реалізацію пунктів Формули миру Президента Зеленського, в якій Канада бере активну участь, зокрема відновлення справедливості, гуманітарне розмінування, забезпечення глобальної продовольчої безпеки та гарантій безпеки для України.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та Голова Офісу Президента України Андрій Єрмак звернулися до високоповажної аудиторії через відеозвернення, присвячені Формулі миру Президента Зеленського та майбутньому Глобальному Саміту Миру.
Дмитро Кулеба: «Канада має дипломатичну міць для виконання завдання з формування широкої коаліції на підтримку Формули миру».
Мелані Жолі: «Необхідно посилити та відбудувати Україну, щоб переконатися, що росія більше не наважиться на вторгнення».
Як знак солідарності з Україною, наприкінці заходу всі учасники виконали національний гімн України.
Ми вдячні Канаді за незмінну підтримку України в боротьбі з російською агресією.





