Під час зустрічі обговорювались питання внутрішньополітичної ситуації в Україні, а також відносин з РФ.
Посол повідомив про події, які відбувались в Україні впродовж останніх місяців. Розповів про незаконну анексію Криму, та проведення так званого «кримського референдуму», який суперечить конституції України.
Обговорювались питання гарантування безпеки України шляхом можливого приєднання до НАТО, подальші кроки для зближення із ЄС; енергетична залежність України та європейських країн від РФ, а також вплив цього чинника на політику регіону.
У відповідь на запитання аудиторії, Посол зазначив, що питання федералізації України та двомовності, які активно пропагуються російською стороною та поширюються як «ключ до вирішення кризи» є далекими від реальності та фактичного вирішення ситуації. У цьому зв’язку Посол зазначив, що в Україні є понад 18 регіональних мов, які на рівні із російською потребують захисту. Крім того, наразі новою владою розглядається питання щодо надання регіонам більших прав в самоврядуванні. Федералізація в теперішніх реаліях може призвести до деструктивних тенденцій розколу держави.
Окремо, мова йшла про активну пропагандистську кампанію Москви, яка спрямована на дезінформування та виправдання кроків РФ як на внутрішній інформаційний простір, так і за кордон.
На завершення обговорювались питання подальшого розвитку ситуації в Україні, особливо після обрання нового Президента; можливі кроки для вирішення ситуації, перспективи подальшої інтеграції України з ЄС, очікування української сторони в контексті додаткового сприяння з боку США та Європи.