Співрозмовники відзначили особливий характер українсько-канадських відносин. Дж.Кенні звернув увагу на збереження за Україною місця серед 20 пріоритетних країн канадської технічної допомоги, продовження переговорів між Україною та Канадою щодо угоди про вільну торгівлю, останні візити до України прем'єр-міністра Канади, міністра міжнародного співробітництва Канада, делегації комітету закордонних справ та міжнародного розвитку палати громад парламенту Канади і візит самого міністра Дж.Кенні, який він здійснив 1-4 березня ц.р.
Співрозмовники обмінялися думками щодо наступних кроків з розвитку українсько-канадських відносин. Окрема увага була приділена планам сторін щодо поглиблення політичного діалогу, розвитку демократії та верховенства права, розширення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва тощо.
Увагу також було присвячено питанням спрощення вимог для отримання українськими громадянами канадських віз. Як відомо, у 2005 році українським урядом були скасовані візи для канадців, які хочуть відвідати Україну.
У контексті канадського головування цього року у Міжнародному альянсі з вшанування пам’яті жертв Голокосту Дж.Кенні повідомив про завдання, які Канада ставить перед собою в цій організації. Співрозмовники обговорили шляхи інтенсифікації міжнародних зусиль із визнання Голокосту, а також інших геноцидів, включаючи Голодомор, взаємодії в рамках організації, зокрема шляхом більш тісного залучення України до її діяльності.