Посольство України в Канаді

Київ 03:45

Україна представить свою продукцію на Всесвітньому медовому конгресі в Монреалі

08 серпня, 17:38

Українська делегація візьме участь у 46-у Всесвітньому медовому конгресі та виставці APIMONDIA 2019, які проходитимуть в Монреалі з 8 по 12 вересня 2019 року.

Україна на заході буде вперше представлена єдиним Національним стендом, де можна буде ознайомитись із медовою продукцією від провідних українських переробників та фасувальників меду. Під час виставки буде нагода також поспілкуватися безпосередньо із українськими пасічниками.

Співорганізаторами українського стенду є Українська Асоціація експортерів і переробників меду та Спілка Пасічників України за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН та Європейського банку реконструкції та розвитку.

В рамках конгресу відбудеться Національний вечір, присвячений медовій галузі України, під час якого планується презентувати Бренд Українського меду.

Україна входить до п’ятірки найбільших світових виробників та експортерів натурального меду. Щороку експорт українського меду сягає близько 60 тис. тон, а географія охоплює всю північну півкулю.

Останні новини

В Оттаві вшанували жертв злочинів нацизму та комунізму | 24 серпня, 00:17

22 серпня у переддень Дня Чорної Стрічки, який відзначають у день підписання Пакту Молотова-Ріббентропа, в Оттаві вшанували жертв злочинів нацизму та комунізму.

Президент України обговорив з Прем'єр-міністром Канади недопущення Росії до «Великої сімки» | 22 серпня, 19:05

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Український Прапор на просторах Канади | 20 серпня, 18:04

До Дня Державного Прапора України запускаємо флешмоб. Правила прості: - знаходьте (або робіть нові) фото з українським прапором у надзвичайних місцях, з надзвичайними людьми в Канаді;- публікуйте їх у четвер, 22 серпня, у переддень свята;- додайте хештеги #MyUAFlag та #SelfieWithFlag, тегайте нас у твіттері (@UKRinCAN) та у фейсбук (@UkraineInCanada).