Посольство України в Канаді

Київ 21:59

16-17 вересня 2014 року Президент України П.О.Порошенко здійснив офіційний візит до Канади

17 вересня 2014, 21:02

У ході візиту відбулися зустрічі Глави Української держави з Генерал-губернатором Канади Девідом Джонстоном та Прем’єр-міністром Стівеном Гарпером (тет-а-тет та у розширеному складі). Президент України виступив у Парламенті Канади на спільному засіданні Палати громад та Сенату, а також зустрівся з представниками української громади.

Основна увага під час зустрічей була приділена обговоренню питань, пов’язаних з врегулюванням ситуації на Сході України, забезпеченням подальшої підтримки Мирного плану Президента України та наданням допомоги нашій державі з метою протистояння російській агресії.

П.О.Порошенко високо оцінив політичну підтримку Канади як на двосторонньому рівні, так і на міжнародній арені (зокрема, в рамках ООН, НАТО та «Групи семи»), а також фінансову та гуманітарну допомогу, спрямовану передусім на зміцнення обороноздатності нашої держави та здійснення демократичних і економічних реформ.

Глава держави відзначив особливу історичну роль Канади у становленні України як незалежної демократичної держави, традиційно дружні міждержавні відносини Особливого партнерства, тісні міжлюдські контакти, а також надзвичайно активну позицію української діаспори, зокрема, у підтримці євроінтеграційних прагнень нашої держави та поширенні правдивої інформації про події в Україні.