Посольство України в Канаді

, Київ 20:14

Генерал-губернатор Канади Ж.Пайєтт відвідала Україну

19 січня, 16:58

18 січня ц.р. відбувся візит Генерал-губернатора Канади Жюлі Пайєтт в Україну.

Це був перший заокеанський візит пані Пайєтт.

Генерал-губернатор Канади  відвідала Яворівський полігон, та разом з Президентом України П.Порошенком поспілкувалась із канадськими інструкторами та українськими військовослужбовцями, які проходять тренування  у рамках місії UNIFIER.

У ході спільної прес-конференції Президент П. Порошенко подякував канадській стороні за підтримку українських реформ в різних сферах: «Ми бачимо, що наші канадські партнери готові ділитись досвідом, готові надавати радників, готові дуже ефективно взаємодіяти в усіх сферах».

У свою чергу Генерал-губернатор зауважила, що її візит в Україну вкотре демонструє канадську відданість та підтримку суверенності, безпеки та територіальної цілісності України. «Наша країна залишиться дуже близьким союзником, включаючи цей рік, протягом якого ми будемо головувати у Великій сімці. Ми продовжуватимемо співпрацювати з українцями, щоб досягти цієї мети і ми будемо надавати допомогу, щоб Україна могла проводити інституційні реформи і досягти економічного зростання».

Детальніше із виступом Генерал-губернатора можна ознайомитись у відповідній заяві, опублікованій у результаті зустрічі з главою української держави - http://www.gg.ca/document.aspx?id=17068&lan=eng

Фото (прес-служба Президента України)