Посольство України в Канаді

, Київ 04:31

Україна завершила тріумфальний дебют на Invictus Games

01 жовтня 2017, 17:32

30 вересня в Торонто українська громада Канади організувала урочисту церемонію проводів переможної української команди в Україну по завершенню змагань.

На святковому вечорі були присутні учасники української команди, тренери, родичі спортсменів, представники української діаспори, Віце-прем’єр-міністра України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Посол України в Канаді А.Шевченко, Президент Конгресу Українців Канади Павло Грод.

 З 21 по 30 вересня українські ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення чи захворювання під час або внаслідок виконання службового обов’язку, змагалися на масштабних міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених». 2017 р. Україна вперше брала участь в Invictus Games завдяки спільним зусиллям громадськості, державних органів, діаспори, партнерів та донорів.

Наші воїни досягли вражаючих результатів — 14 медалей (8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових) в шести видах спорту (пауерліфтинг, плавання, легка атлетика, веслування на тренажері, стрільба з лука та велоспорт на шосе) та друге місце в загальному медальному заліку, поступаючись лише цьогорічним володарям змагань канадцям.

До української команди (основний склад та резерв) увійшли ветерани та чинні військовослужбовці Збройних сил, Національної поліції, Національної гвардії, Прикордонної служби та добровольчих батальйонів. Склад команди було визначено на загальнонаціональному відборі, у якому взяли участь 107 кандидатів з усіх куточків України — їх обирали за підсумками попереднього відбору та спортивних тестувань у Львові, Києві та Одесі.

Детальніше про участь української команди в Іграх Нескорених - http://invictusgames.in.ua/news