Посольство України в Канаді

, Київ 23:31

Український Національний авіаційний університет підписав Угоду про управлінські послуги з Міжнародною організацією цивільної авіації (ІКАО)

17 серпня 2017, 16:32

Угода передбачає залучення ІКАО для придбання сучасного авіаційного обладнання і має допомогти створити базу для модернізації навчальних програм НАУ. Під час переговорів у штаб-квартирі ІКАО йшлося, зокрема, про майбутні закупівлі авіатренажерів-симуляторів для роботи з літаками «Боїнг» та «Аеробус». За інформацією Посольства України у Канаді, у Монреалі також обговорено покроковий план сертифікації НАУ за навчальними стандартами «TrainAir Plus», встановленими ІКАО.

«Це визнання університету, і воно безперечно дасть потужний поштовх розвитку авіаційної складової НАУ та авіаційній галузі України загалом, - коментує документ виконувач обов’язки ректора НАУ Володимир Ісаєнко. – Університет скористається цим для того, щоб посилити можливості у підготовці професіоналів для авіації.» 

У Національному авіаційному університеті (до 1994 – Київський інститут інженерів цивільної авіації) навчається близько 50 тисяч студентів з 49 країн.

 ІКАО є спеціалізованою установою ООН, яка займається міжнародною координацією у всіх аспектах цивільної авіації.